0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

Novinky

Znáte Café Neustadt?
Pokud ne, tak to honem napravte. Moderní kavárna na nádvoří Novoměstské radnice je určitě zastávkou, kterou byste v Praze neměli vynechat. Najdete zde příjemné vnitřní i venkovní posezení, skvělou kávu, naše výborné dortíky a rovněž skvělou mezinárodní kuchyň. Skvělé místo v jakoukoli denní dobu, od ranní kávy, přes rychlý oběd či večerní posezení u baru či hudební produkce, to vše a ještě mnohem více je Café Neustadt.
 
 
 
Pohled z ulice na Novoměstskou radnici 
 
 
 
Interiér kavárny Café Neustadt 
 
 
 
Zahrádka před Café Neustadt 
 
 
 
 
Už jste byli v TWIN LIDS?
Nééé? Tak to je škoda. Výborný rodinný podnik se skvělým pivem z malých pivovarů, jako např. Slepý krtek, Valášek, Poutník a jiné. Chloubou podniku je Vendova domácí kuchyně, kde Vám připraví skvělé domácí burgery, čerstvé ryby z lokálních sádek, skvělé hovězí či tamní specialitu HAMDOG. To zaručeně jinde v Praze neochutnáte.
 
 
 
 
pohled z hlavní ulice
 
 
 bar s posezením
 
 
 Vendovo království - pohled do kuchyně a posezení v restauraci
 
 
 
 
 
 
Nově můžete naše dorty ochutnat i v Dejvické kavárně Aperitivo Caffé Bar. Velmi příjemná kavárna kousek od kulaťáku osloví příjemnou a klidnou atmosférou, výbornou italskou kávou Pulcinella a našimi lahodnými dorty.
 
 
 
 
 
 
 

AKTUALITY

On-line katalog

PODPORUJEME

 

 

NAŠI PARTNEŘI

Café Neustadt

na nádvoří Novoměstské radnice 

Perfektní místo pro jakoukoli příležitost. Snídaně, dopolední káva, oběd či jen tak na drink v podvečer, to je Café Neustadt. Výtečná výběrová káva, luxusní dortíky, domácí kuchyně. Večer skvělá zábava, hudba a posezení s přáteli. 

 

 

Twin Lids

restaurant a bar

Žalanského 55   P-5 Řepy

Rodinný podnik, kde čepují vynikající pivo z malých pivovarů, skvělá domácí kuchyně a 1. bar, kde můžete ochutnat specialitu - hamdog 

 

 

Aperitivo Caffé-Bar

 Na hutích 11   P-6 Dejvice

Nová příjemná kavárna v centru Dejvic. Útulné posezení, delikátní dorty a dezerty a výborná káva 

 

Café Melvin 

Pohořelec 8  P-1

Skvělé na rychlé občerstvení i příjemné posezení při sobotním jarním ránu  

 

 

 

Café Pohořelec

Pohořelec 6   P-1

Absolutní bomba. Po cestě na Pražský hrad nemůžete nezavítat do útulné, francouzsky laděné kavárničky s jedinou pergolou v celé ulici, výbornými dortíky a skvělou atmosférou 

 


 

MAPA