0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

Květiny na svatbu (12. 07. 2015)

Květiny jsou důležitou součástí svatebního dne. Doplňují krásu nevěsty a ladění stylu celého svatebního obřadu. Jaké jsou doporučení při objednání svatební kytice a ostatní svatební výzdoby? 
Partner Květiny Studio z Prahy detail vám předá své zkušenosti.

Květiny vybírejte včas a osobně
Tři týdny před termínem svatby navštivte květinové studio, kde vám poradí a zodpoví vaše otázky. Vezměte s sebou fotografii Vašich svatebních šatů a pomůžeme vám rozhodnout, jaké květiny a doplňky zvolit. Důležitá je pro nás profesionalita ve smyslu sladění do posledního detailu. Více se dozvíte z videa zde.


Představa o ceně
Při konzultaci je potřeba vycházet z nějakého cenového rozmezí. Ať už bude svatební dekorace skromnější nebo honosná, vždy bude perfektní. Pro inspiraci Vám ukážeme katalog realizovaných kytic.
Většina studií požaduje zálohu.

Termín a místo dodání
V den vaší svatby lze svatební kytici předat ve studiu nebo doručit na požadované místo. V případě složitější dekorace svatebních vozů, výzdoby interiérů a exteriérů, zařídíme samozřejmě vše na místě. Mějte však prosím na paměti, že instalace aranžmá vyžaduje určitý čas. Vše spolu naplánujeme.

AKTUALITY

On-line katalog

PODPORUJEME

 

 

NAŠI PARTNEŘI

Café Neustadt

na nádvoří Novoměstské radnice 

Perfektní místo pro jakoukoli příležitost. Snídaně, dopolední káva, oběd či jen tak na drink v podvečer, to je Café Neustadt. Výtečná výběrová káva, luxusní dortíky, domácí kuchyně. Večer skvělá zábava, hudba a posezení s přáteli. 

 

 

Twin Lids

restaurant a bar

Žalanského 55   P-5 Řepy

Rodinný podnik, kde čepují vynikající pivo z malých pivovarů, skvělá domácí kuchyně a 1. bar, kde můžete ochutnat specialitu - hamdog 

 

 

Aperitivo Caffé-Bar

 Na hutích 11   P-6 Dejvice

Nová příjemná kavárna v centru Dejvic. Útulné posezení, delikátní dorty a dezerty a výborná káva 

 

Café Melvin 

Pohořelec 8  P-1

Skvělé na rychlé občerstvení i příjemné posezení při sobotním jarním ránu  

 

 

 

Café Pohořelec

Pohořelec 6   P-1

Absolutní bomba. Po cestě na Pražský hrad nemůžete nezavítat do útulné, francouzsky laděné kavárničky s jedinou pergolou v celé ulici, výbornými dortíky a skvělou atmosférou 

 


 

MAPA